Uçak Kargo

Moto Kurye Merkezi

 Uçak Kargo Motokuryemerkezi olarak sunduğumuz  Hizmetimiz şehirler arası hava taşımacılığının, uygun olduğu illerimize hızlı ve güvenli uçak kargo teslimatı yapmak amacı ile tercih edilen Uçak Kurye hizmetimizdir. İstanbuldaki bulunan Hava limanlarından  ile göndermek istediğiniz Türkiye illerine teslimatı gerçekleştirilir. Firmamızın uçak kargo gönderi sistemimiz iki şekilde sağlanır. 

1'nci Gönderi sistemimiz; İster Hızlı Uçak Kurye aracılığı ile yolladığınız şehrin havalimanına teslimat garantisi.

2'nci Gönderi sitemimiz; İster Uçak Kurye ile yollamış olduğunuz Kargonuzu gideceği şehirdeki direkt adrese teslimat garantisi.

Tarafınızdan yollanan kargonuzun gönderi şekline göre uygulanan fiyat tarifesi farklı hesaplanır ve gönderi yapılan müşterilerimizden kurye hizmet bedeli tahsisi yapılmaktadır. Biz Motokuryemerkezi olarak siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin sorunsuzca ve güvenilir şekilde yapılmasını misyon edinmiş bir firmayız. Sizlerde bu hizmetlerimiz den yaralanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek gerekli tüm kayıt ve bilgilerinizi operasyon merkezi ekiplerimize vererek size özel olan hizmetinizi başlatmaktır. Bize ulaşacabileceğiniz tel numaralarımız 0216 470 29 69 91 & 0539 290 69 92 yada www.motokuryemerkezi.com web sayfamızdan iş emri oluşturarak kaydınızı yapabilirsiniz.

Uçak Kargo & Uçak Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Prosedörümüz 

 Ucak Kargo Hizmetimiz İstanbulda ilinde ikamet eden müşterilerimizin şehir dışına gün içerisinde ulaşmasını istedikleri kargo ve kurye gönderileri için müşterilerine sunmuş olduğu bir lojistik hizmetidir. Metropoll şehir istanbuldaki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz bu ve diğer hizmetlerimizden günün her saati kesintisiz olarak yararlana bilmektedirler, istanbulun her hangi bir ilçesinden gönderinizi alarak göndermek istediğiniz ile en erken hava yolu taşımacılığı aracı ile sizlerden ürünleriniz alarak hava limanı kargo bölümünden sizin adınıza gönderiyoruz, akabinde göndermiş olduğunuz ildeki lokasyona sizlerin isteiği doğrultusunda gönderilen ilin hava limanından kargonuzu aldırarak vermiş olduğunuz adrese de teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. İsterseniz de bizler aracılığı ile istanbuldaki hava limanında yolladığımız gönderinizi giden ildeki hava yolu şirketinden kendinizden aldıra biliyorsunuz. Eğerki yolladığınız kargonuzu bizim doğrudan adresinize teslim etmemizi isterseniz şayet bu gönderi için extra ücretlendirmeye tabi tutulursunuz, şayet kendi imkanlarınızla gönderidğiniz ildeki limandan kargonuzu kendiniz aldırırsanız extra bir ücret ödemiyorsunuz. Ucak Kurye ve diğer gönderi seçeneklerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Motokuryemerkezi hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz de doğrudan web sayfamızdan da iş emri oluşturarak hızlıca kendinize uygun gönderi seçeneklerimizden yararlana bilirsiniz.

Uçak Kargo & Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Uçak Kargo Hizmeti

Uçak Kurye Hizmeti

Hızlı Uçak  Kargo Hizmeti

Şehirlerarası Uçak Kargo Hizmeti

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

Ve daha sayamadığımız onlarca hizmet seçeneklerimiz ile İstanbul'un tüm ilçelerindeki müşterilerimize taşımacılık hizmetini başarıyla sunuyoruz.

Motokuryemerkezi Firma Lokasyon ve İletişim Bilgileri

Ucak Kargo & Uçak kurye ; Hizmetleri ve daha bir çok gönderi seçeneklerimiz ile motokuryemerkezi olarak 7/24 Kurye personellerimiz ile kesintisiz olarak istanbulun her bir ilçesinde hizmetinizdeyiz.

Firma Adres Bilgileri : Kısıklı caddesi no 49 altunizade üsküdar / istanbul 

İletişim veb adresimiz : www.motokuryemerkezi.com 

İletişim ; 0216 470 69 91 - 0544 470 69 91 - 0532 362 37 90 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın