Moto Kurye

Moto Kurye Merkezi

Moto Kurye Personeli genellikle şehir içi ve şehir dışı paket, evrak, vb göndeleri motosikletleri ile teslimatını gerçekleştiren kişi ve kişilerdir. Sabit ve rutin çalışma hayatının dışında sürekli hareket halinde olmak ve farklı yerlere ulaşmak onlar için bir yaşam tarzıdır. Moto Kurye Gönderi teslim süresi ortalama (1.5) ila (3) saattir. Bu süre diğer gönderi çeşitlerine ve hava şartlarına göre değişmektedir. 7/24 Motorlu kurye ekibimiz ile istanbul ve çevre illerine gün için de gitmesi gereken evrak, ve paketlerinizi sizlerden kayıt karşılığında teslim alarak kanunen taşınması yasal olan tüm gönderilerinizi taşımakla ve teslim etmekle yükümlü olan saha ekibimiz moto kurye 'lerimizdir. Genel merkezimiz istanbul anadolu yakasında bulunan ve istanbuldaki tüm semtlerde aktif olarak faliyette bulunan Moto Kurye ekibimiz günün her vaktinde hizmetinizdedir. Sizlerde Acil ve Normal gönderi hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız web sayfamızın diğer hizmet seçenekleri makalelerimizi'de okumalarını ve daha detaylı bilgi edinmelerini tavsiye ederiz...

Moto Kurye Gönderi Prosedürümüz 

Moto kurye merkezi olarak sunmuş olduğumuz Motosikletli Kurye hizmetimizin istanbul içi servis süresi Normal Kurye gönderi seçeneğinizde (3)saattir. Express Kurye gönderilerinizde ise toplam da (1.5) saattir. Express seçeneğinizde görevlendirilen kurye personelimiz sadece sizin yollamış olduğunuz evrak ve ürünlerinizi başka her hangi bir yere uğramadan direkt olarak sizin vermiş olduğunuz lokasyona teslimatını gerçekleştirir. O neden le hızlı olarak yapmış olduğunuz gönderileriniz normal kurye gönderisinin iki katı ücrete tabi tutulur. Yukarıda yazılı olan teslimat süreleri istanbula bağlı ilçelerinde geçerlidir ve mesai saati dışındaki kurye gönderileriniz ayrıca hesaplanır ve o anki duruma göre ücret uygulanır sizlerde bu hizmetimiz ile ilgi daha tedaylı bilgiyi almak istediğinizde tek yapmanız gereken bir telefonla çağrı merkezimizden öğrene bilirsiniz. Motosikletli Kurye Hizmetlerimiz sizlerin zamanla olan yarışınızdaki en yakın dostunuzdur ve bu hiç bir zaman değişmez, bizlerde 20 yıllık kuryelik tecrübelerimizle tüm moto kurye merkezi personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanc duyarız.

İstanbul içi Moto Kurye hizmet bölgelerimiz

Motokuryemerkezi ekibi olarak istanbul geneli tüm ilçe ve semtlerde günün her saati kesintisiz hizmet vermekteyiz. Moto Kurye hizmeti sunduğumuz ilçlerimiz aşağıda yazılı olduğu bölgelerde geçerlidir ve bu ilçelerimize bağlı tüm mahallelerin'deki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz bulundukları lokasyonlardan acil durumlarınızdaki gönderilerini gerçekleri bilirler. Moto Kurye Genel Merkezimizden yapacağınız tüm gönderileriniz bizlerin güvencesi altında sorunsuz bir şekilde ulaştırılarak teslim edilmektedir.  İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası Acil Moto Kurye Hizmeti alabileceğiniz ilçelerimiz.

* Adalar * Arnavutköy * Ataşehir * Avcılar * Bağcılar * Bahçelievler * Bakırköy * Başakşehir * Bayrampaşa * Beykoz * Belikdüzü * Beyoğlu * Büyükçekmece * Çatalca * Çekmeköy * Çorlu * Esenler * Esenyurt * Eyüp * Fatih * Gaziosmanpaşa * Güngören * Kadıköy * Kağıthane * Kartal * Küçükçekmece * Körfez * Maltepe * Pendik * Sancaktepe * Silivri * Sultanbeyli * Suntangazi * Şişli * Şile * Tekirdağ * Tuzla * Ümraniye * Üsküdar * Zeytinburnu, bölgelerinde günün her saatinde 7/24 aktif olarak Moto Kurye personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Moto Kurye Hizmet Seçenekleri

HIzlı Moto Kurye Hizmeti

Acil Moto Kurye Hizmeti 

Express Moto Kurye Hizmeti

Motosikletli Kurye Hizmeti

Vip Moto Kurye Hizmeti

İstanbul Moto Kurye Hizmeti

Ve daha onlarca hizmetlerimiz ile Moto Kurye Merkezi olarak tüm ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetlerimizle sizlerleyiz.

Motokuryemerkezi iletişim lokasyon adresimiz ; Kısıklı caddesi no 49 Altunizade Üsküdar İstanbul 

İletişim  web adresimiz ; www.motokuryemerkezi.com 

İletişim ; 0216 470 69 91 - 0544 470 69 91 - 0532 362 37 90 

Taglar: Moto Kurye -

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın