Havaalanı kurye

Moto Kurye Merkezi

 Havaalanı Kurye Sabiha Gökçen havalimanı ve Atatürk havalimanı kurye ekibimiz tarafından acil evrak yada paket gönderileriniz için İstanbul içi tüm semtlere hizmet sağladığımız kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Moto kurye ekiplerimiz tarafından ortalama 30 ila 45 dk içerisinde gönderilerinizi sizlerden teslim alarak, en kısa sürede teslimat adreslerinize ulaştırılması için hizmet vermektedir. Havaalanı Moto Kurye 'lerimiz Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye ve İstanbul Havalimanı Kurye hizmetimiz için özel olarak seçilmiş prfofesyönel adres bilgisi olan ve hızlı personellerimizden oluşturulmuş bir ekiptir. İş emriniz sistemimize düştükten hemen sonra istanbul içi ve istanbul dışı istediğiniz teslimat noktasına gönderileriniz ulaştırılır. Bu hizmet seçeneğimizin teslimat süresi mesafe ve hava koşullarına göre değişikkenlik gösterebilir. Sizlerinde gönderileriyle sorumlu operasyon merkezimizi personellerimiz ile her daim moto kurye'lerimizle irtibat içirisindedir ve size istediğiniz doğrultuda gönderinizin teslimiyle alakalı bilgiyi sizinle paylaşa bilir. Akabinde güvenli bir şekilde teslimat gerçekleştirildiğin de isim bilgisi tarafınıza mail yada telefon yoluyla bildirilir. Sizlerde bu hizmetlerimzden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır. İstanbul Havalimanı Kurye ihtiyaçlarınız için bize ulaşabileceğiniz Merkez irtibat telefonumuz  nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasındaki İstanbul Havaalani Kurye ve yeni açılacak olan Kurye ekiplerimizle bireysel ve kurumsal tüm müşretilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamızın web sayfası üzerinden kendinize uygun iş emri formumuzu doldura bilir yada genel merkez irtibat numaralarımızdan aklınıza takılan tüm bilgiliyi alabilirsiniz.

Havaalani Moto Kurye Hizmet Koşullarımız

 Havaalanı Motorlu Kurye hizmetimiz Motokuryemerkezi'mizin müşterilerine sunmuş olduğu kişiye özel sunduğu hizmetlerimizdendir. Moto Kurye firmamızdan yapacağınız ucak kargo gönderileriniz yada ucak kurye ile istanbul dışına yollamak istediğiniz gönderileriniz için uyguladığımız bir hizmet seçeneğimizdir. Sizler çağrı merkezimize iş erminizi isteğiniz doğrultusunda kayıt yaptırdıktan sonra size en yakın olan saha personelimizi yönlendirerek yollamak istediğiniz evrak, koli ,paket gibi taşınması yasal olan ve motosiklet ile taşınması mümkün olan gönderilernizin ebat ağırlığına göre ve göndermek istediğiniz evrağınızın değerliliğine göre ücretlendirme yapılmaktadır. Hava limanlarındaki acil olan işlerinizde de bulunduğunuz lokasyona da isteğiniz doğrultusunda evrak, kimlik, pasaport gibi aciliyeti olan tüm ihtiyaclarınız içinde motokuryemerkezimiz'den hizmet alabilirsiniz. İstanbul içi 39 ilçesinde geçerli olan bu hizmetimizden ister şehir dışına gönderi yaparbilir, isterseniz de şehir dışından gelen gönderilerinizi de aldırta bilirsiniz Havaalani Moto Kurye hizmetlerimiz için aklınıza takılan ve öğrenmek isteğiniz tüm bilgileri operasyon merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Havaalını evrak Teslimat Süreleri

 * Havaalanı Kurye teslimat süremiz istanbul içi (1.5) ile (3) saat arasındadır.

 * Havaalanı Normal Kurye süremiz (3) saat.

 * Havaalanı Express Kurye süremiz (1.5) saattir. ve ücreti Normal Kurye ücretinin iki katıdır.

Havaalani Motorlu Kurye Hizmetlerimiz

Havaalanı Moto Kurye Hizmeti 

Havaalanı Motorlu Kurye Hizmeti

Havaalanı Kurye Hizmeti 

Havaalanı Gece Kurye Hizmeti

Havaalanı Nöbetci Kurye Hizmeti 

Moto kurye merkezi Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere günün her saatinde kesintisiz olarak 7/24 Havalimanı Moto Kurye gönderi seçenekleriyle bireysel & kurumsal tüm müşterilerimizin hizmetindedir. Bu ve diğer hizmetlerimizle ilgili tüm bilgiyi web sayfamızı ziyaret ederek te öğrene bilirsiniz. 

Motokurye merkezi adres ve iletişim bilgileri

Firma Adresi : kısıklı caddesi no 49 üsküdar / istanbul

İletişim ; 0216 470 69 91 - 0544 470 69 91 - 0532 362 37 90 

Günün her saatinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız sizleride aramızda görmek isteriz..

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın