Anadolu Yakası Kurye

Moto Kurye Merkezi

 Anadolu Yakası Kurye Moto Kurye Merkezi 'nin Anadolu yakasındaki evrak ve benzeri Kurye gönderileriniz de ihtiyac duyduğunuz acil zamanınız da en yakın Moto Kurye 'lerimiz tarafınıza ivedi şekilde yönlendirilerek gitmesi gereken gönderlerinizi istanbul içi tüm semtlere güvenli ve acil bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Anadolu Yakasında bulunan Merkez Ofisimiz' de ve çevre ilçelerindeki hazır bulunan Motokuryelerimizle istediğiniz şekilde normal yada express hizmetlerimizden günün her saati yararlanabilirsiniz.Kurye perseonelimiz bulunduğunuz yada almasını istediğiniz konumdan gönderinizi alarak gitmesini istediğiniz konuma Normal Kurye yada Express Kurye şeklinde teslimatını gerçekleştirir. Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinzde bır tıkla web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. anadolu yakası kurye hizmet ücretlendirmesi normal kurye veya express kurye şeklinde uygulanır. Sizlerde İstanbul iline bağlı 39 ilçesi ve 789 mahallesi olmak üzere Anadolu Yakası Kurye ekibi ve ekipmanlarıyla 7 gün 24 saat motosikletli kurye taşımacılığı sunmaktadır. Bu ve diğer gönderi seçeneklerimiz ile öğrenmek istediğiniz bilgiyi bir tlf ile alabilirsiniz.

Anadolu Yakası Kurye Hizmet Koşullarımız

 Anadolu Yakası Moto Kurye hizmet seçeneklerimiz ile yapmış olduğunuz gönderileriniz, Normal Kurye seçeneğinde İstanbul içi bölgelerden ortalama (1.5) saatte alınır ve (1.5) saatte gideceği adrese teslim edlir. Toplam teslim süresi (3) saattir.

Express Kurye seçeneğinde (30 ile 45) dk içerisinde alınır ve yine aynı sürelerde gitmesini istediğiniz lokasyonlara (30 ile 45) dk içerisinde de teslim edilir. Toplam teslim süresi (1.5) saattir.

Sizlerde İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakası olmak üzre tüm ilçelerimizden istediğiniz saatte ve günde Anadolu Yakası Motorlu Kurye hizmet seçeneklerimizden yararlana bilirsiniz.

Anadolu Yakası Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

 Motokuryemerkezi mizin İstanbul Anadolu yakası ilçelerimizden aşağıda yazılı olan size özel hizmet seçeneklerimizden istediğiniz günde ve saatte kesintisiz olarak Moto Kurye hizmeti alabilirsiniz. 

Anadolu Yakası Moto Kurye Hizmeti 

Anadolu Yakası Motorlu Kurye Hizmeti 

Anadolu Yakası Hızlı Kurye Hizmeti 

Anadolu Yakası Nöbetci Kurye Hizmeti

Anadolu Yakası Şehirler Arası Moto Kurye Hizmeti

Motokuryemerkezi olarak daha bir çok Kurye seçeneklerimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Motokuryemerkezi iletişim lokasyon adresimiz ; Kısıklı caddesi no 49 Altunizade Üsküdar İstanbul 

web adresimiz ; www.motokuryemerkezi.com 

İletişim ; 0216 470 69 91 - 0544 470 69 91 - 0532 362 37 90 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın