Şehirler Arası Kurye

Moto Kurye Merkezi

 Şehirlerarası Kurye; Moto Kurye yada Arabalı Kurye 'lerimiz tarafından taşınması gerekli göderilerinizin hızlı ve güvenilir şekilde teslimatı için sunduğumuz bir hizmetimizdir. İstanbul ve çevre illerimize ulaşması gereken gönderinizin aynı gün içerisinde İstanbul Kurye ekibimiz tarafından teslimatımız sağlanmaktadır. Şehirler Arası Kurye hizmetimiz şu şekilde ilerlemektedir. Motokuryemerkezi'mize tarafınızdan verilen iş emriniz den sonra kaydınız düzenli bir şekilde alınır ve görevli Kurye personelimiz verdiğiniz adresinizden evrağınızı alarak gitmesiniz istediğiniz istanbul ve çevre illerine aynı günde direkt olarak gider ve teslimatını gerçekleştirir. Akabinde operasyon merkezi personelimiz tarafınıza teslimat bilgisi için aranırsınız veya mail yoluyla isim bilgisi verilir. Bu şekilde şehirler arası kurye hizmetimiz gerçekleştirilir. Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Motokuryemerkezimizi aramanız yada MotoKuryeMerkezi web sayfamızdan iş emri oluşturarak hizmet alabilirsiniz. Genel merkezimizden yönlendirilerek görevlendirilen saha personelimiz uzun mesafe yollamış olduğunuz tüm matbu şeklindeki taşına bilecek gönderileriniz beklemeden ve başka her hangi bir gönderi almadan teslim etmekle yükümlüdürlerdir, bu sebeble yapacağınız bu tarz gönderilenizde normal gönderi seçeneğimiz uygulanmamaktadır. Sizlerde kendinize uygun olan bünyemizdeki tüm gönderi seçeneklerimizden yararlanmak için iş emri oluşturmanız yeterlidir.

Sehirler Arası Moto Kurye Hizmet Koşullarımız ve Gönderi Şartlarımız

Sehirlerarasi Moto Kurye hizmeti Motokuryemerkezimiz tarafından istanbul ve çevre illerine sağlamış olduğu bir şehirlerarası motosikletli kurye hizmetimizdir. Bu hizmet sistemimiz genel merkezimiz istanbuldan istediğiniz noktaya gün içinde teslimatı yapılır ve ortalama süresi ise mesafe ve hava koşullarına göre değişiklik gösterir. Yapacağınız gönderileriniz evrak haricindeki ürüleriniz için ebatlı ve ağırlıklı ise bunun için ayrıca ücretlendirme yapılarak tarafınıza bildirilir, akabinde onayladığınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlarız ve sizlere verilen teslimat süresince gönderinizle ilgili takibi operasyon merkezimizle irtibat kurarak öğrenebilir ve takip edebilirsiniz. Teslimatınız gerçekleştirildiğinde görevli personelimiz tarafından teslimat bilgilerimiz operasyon merkezimize aktarılır ve sonrasında siz müşterilerimize telefon yada mail yoluyla bilgi geçilir, böylece sorunsuz ve güvenli bir şekilde göndermiş olduğunuz evrak, ve paketlerinizin teslimatı sona erer. Uzun yıllardır kuryelik sektöründe öncü firmalardan olan motokuryemerkezimiz aracılığıyla sizlerde en acil durumlarınız da kendinize çözüm ortağı olarak bizleri tercih ettiğiniz de ne derece de doğru bir karar verdiğinizide anlamış olursunuz. Moto Kurye Merkezi ailesi olarak bizlerin öncelikli hedeflerimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunsuz, güvenilir, şekilde teslimatlarını gerçekleştirmektir. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Şehirlerarası moto kurye hizmetlerimizde görüşe bilme dileğimizle...

Şehirler Arası Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Sehirler Arası Motosikletli Kurye Hizmeti

​Sehirler Arası Moto Kurye Hizmeti

​Sehirler Arası Motorlu Kurye Hizmeti

Sehirler Arası Hızlı Kurye Hizmeti

​Sehirler Arası Express Kurye Hizmeti

Birçok Hizmet seçeneklerimizle Motokuryemerkezi ailesi olarak günün her saatinde 7/24 kesintisiz kurye hizmeti sunmaktayız.

Not: Motokuryemerkezi Firmamızın acil sehirlerarasi moto kurye Gönderi hizmetlerimiz ve seçeneklerimiz bu şekildedir. Sizlerde istediğiniz ve ihtiyac duyduğunuz tüm gönderi seçeneklermizden yararlanmak istediğinizi web sitemizden veya irtibat telefonlarımızdan iş emri oluşturarak zamanla olan yarışınızda çözüm ortağınız olarak bizlere aşağıda yazılı olan telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Motokuryemerkezi İletişim bilgilerimiz

* Firma Lokasyon bilgilerimiz  Kısıklı caddesi no 49 altunizade üsküdar / istanbul

* Web adresimiz | www.motokuryemerkezi.com

İletişim ; 0216 470 69 91 - 0544 470 69 91 - 0532 362 37 90 

 

 

Yorumlar

Onur – 05 Ağustos 2018 / Pazar 18:53:32:
Kaliteli ve sorunsuz olarak vermiş olduğunuz hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Semih Gündüz Cevapladı

biz teşekkür ederiz onur bey sizlerin memnuniyeti için bizler burdayız.

Yorum Yapın