Express Kurye

Moto Kurye Merkezi

 Express Kurye; Motokuryemerkezimizin kurye gönderilerinizdeki en hızlı ve güvenilir şekli olarak tabir edilenidir. Express Moto Kurye olan gönderinizin ulaştırılma süresini 90'dk ya indiren en hızlı kurye sistemimizdir. Zamanı ve hızı en iyi şekilde kullanan Uzman Kuryelerimiz tarafından, hizmetimiz sizlere sunulur. Express Moto Kurye gönderi sistemimizin işleyiş şekli tarafınızdan kayıt alındıktan sonra, moto kurye'lerimiz sizlerden evrağınızı 30 ile 45 dakika içerisinde tarafınızdan teslim alır. Aynı şekilde 30 ile 45 dakika içerisinde gideceği noktaya firmamızın güven kapsamı içerisinde teslim eder. Bu süre toplam'da İstanbul içi belirlenen bölgelerimiz içerisinde toplamda (1.5) saattir. Bu gönderi sistemimizin adı da hızlı express kurye'dir. express kurye'lerimiz operasyon merkezimize kaydınız düştükten sonra sadece sizin evrağınızı teslim etmekle yükümlüdürler, ve yol üzerinde bile olsa başka her hangi bir evrak ya da benzeri bir gönderi almazlar. Bu gönderimizin ücretlendirilmesi normal kurye gönderimizin 2 katıdır. Sizlerde zamanla olan yarışınızda kurtarıcı bir çözüm ortağı arıyorsanız eğer  moto kurye merkezimize bir tlf kadar olduğunuzu bilin isteriz. 20 yıllık kuryelik ve lokasyon tecrübemiz ile sizleri mağdur etmek yerine günün her saatinde tercih ettiğiniz kurtarıcınız olmaktan mutluluk duyarız. Birincil önceliğimiz müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak olduğumuzu'da bilmenizi isteriz. siz müşterilerimize sorunsuz şekilde hizmet vermekten kıvac duyarız.

Express Moto Kurye Hizmet Şartlarımız ve Gönderi Koşullarımız

 Express Moto Kurye Hizmetimiz İstanbul içi bölgelerinde geçerlidir. Motokuryemerkezi Kuryelerimiz sadace size özel olarak evrağınızı alır ve gitmesi gereken adrese götürüp teslim eder. Ekspress hizmet süremiz toplamda (1.5) saattir ve Normal Kurye gönderi ücretinin iki katıdır. Genel merkezimize iş emriniz oluşturulduktan sonra çalışmaya başlıyoruz ve üzerimize düşen görevimizi layığıyla yerine getiriyoruz. Firmamız aracılığıyla yapacağınız tüm gönderileriniz sadece evrak ve motosiklet ile taşına bilinecek gönderileriniz için geçerli olan bir sistemimizdir, evrak dışındaki ebatlı ve ağırlıklı kurye gönderileriniz için ayrıca ücretlendirme yapılır. Günümüzde istanbul da yaşayan bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin vaktinde ve zamanının da yetiştirilmesi için var olan motokuryemerkezi firmamız sizler için günün her saatinde nöbetci kuryelerimizle de mesai saatleri sonrasında hizmet vermektedir. Acil Express Kurye veya diğer gönderi seçeneklerimizle ilgili gerekli tüm bilgiyi operasyon merkezi çalışanlarımızdan öğrene bilirsiniz veya web sitemiz üzerinden iş emri Hızlı Ekspres Motorlu Kurye formunu doldurarak yararlana bilirsiniz.

Express Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Express Kurye Hizmetleri 

Express Moto Kurye Hizmetleri 

Express Motorlu Kurye Hizmetleri

Express Motosikletli Kurye Hizmetleri

Express Motor Kurye Hizmetleri 

 Not: Motokuryemerkezi Firmamızın acil express kurye Gönderi hizmetlerimiz ve seçeneklerimiz bu şekildedir. Sizlerde istediğiniz ve ihtiyac duyduğunuz tüm gönderi seçeneklermizden yararlanmak istediğinizi web sitemizden veya irtibat telefonlarımızdan iş emri oluşturarak zamanla olan yarışınıza çözüm bulabilirsiniz.

Motokuryemerkezi İletişim bilgilerimiz

* Firma Lokasyon bilgilerimiz ; Kısıklı caddesi no 49 altunizade üsküdar / istanbul

* Web adresimiz ; www.motokuryemerkezi.com

İletişim ; 0216 470 69 91 - 0544 470 69 91 - 0532 362 37 90 

 

Yorumlar

semih gündüz – 16 Ağustos 2018 / Perşembe 22:36:00:
İstanbul için Kurumsal ve Bireysel tüm acil gönderilerinizde MotoKuryeMerkezi mizin ekip ve ekipmanlarımız ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz. İstanbulun 39 ilçesinden ve 789 mahallesinden Express Moto Kurye Hizmetlerimizden ve diğer hizmet seçeneklerimiz den günün istediğiniz saatin de çağrı merkezimizi arayarak iş emri talebinde buluna bilirsiniz. MotoKuryeMerkezi nin motorize kurye leri ile gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde en kısa sürelerde hedef noktalara ulaştırıyoruz..

Semih Gündüz Cevapladı

www.motokuryemerkezi.com

Yorum Yapın