Sultangazi Kurye

Moto Kurye Merkezi

Sultangazi Kurye web sayfamıza hoş geldiniz..

 Sultangazi Kurye hizmetlerimiz İstanbul geneline yapacağınız gönderileriniz için 365 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde uzman ekip ve ekiplerimizce devam ediyor. Motorlu Kurye personellerimiz ile bu ilçemizdeki müşterilerimizin de acil durumlarındaki evrak, koli, zarf vb önemli olan tüm kargolarını çok kısa süreler içerisinde İstanbul ilçelerine veya çevre illlere aynı gün içinde sorunsuz olarak ulaştırıyoruz. Sultangazi ilçemiz İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve Eski adı Sultançiftliği olarak bilinen birçok mahallenin birleşmesi ile şimdiki adıyla Sultangazi olan ilçemizde, Kurumsal ve Bireysel kurye gönderileriniz için gelen yoğun talep üzerine oluşturduğumuz Sultangazi Moto Kurye 'lerimizle hizmet vermekteyiz. Şimdi sizler de kurye ihtiyacınız olduğunda bizi aramadan gönderi yapmayın ve size özel hizmet seçeneklerimiz hakkında mutlaka bilgi alın, firmamız 20 yıldır İstanbul da kuryelik sektöründe öncü bir firma olmaktadır ve çatısını her geçen gün sizler ile daha da yükseltmektedir. 

Sultangazi Moto Kurye Gönderilerinizde Bilmeniz Gerekenler

 Sultangazi Moto Kurye ile gönderi yapmak istiyorsunuz ve bu hizmetlerimiz hakkında hiç bir bilgiye sahip değilseniz bu makale tamda sizin için hazırlanmış demektir. Sultangazi ilçesinden İstanbul'un her hangi bir ilçesine gönderi mi yapmak istiyorsunuz ve zamanınızmı yok işte tamda bu nokta da biz devreye giriyoruz ve sizler iş yeriniz de çalışma masanız da sıcacık çayınızı kahvelerinizi yudumlarken bizler sizi İstanbul'un keşmekeş trafik çilesinden kurtarıyoruz ve gönderilerinizi istediğiniz adreslere çok kısa süreler içerisinde ulaştırıyoruz. Öncelikle bu iş emrini nasıl oluştura bilirsiniz onunla ilgili sizler için kısa bir bilgilendirme yapmak isteriz.! Moto Kurye Merkezi firmamız tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışıyor nasılmı; sizler kurye ihtiyacınız olduğun firmamızı irtibat telefonlarımız dan veya web sayfamız üzerinden arıyorsunuz sonrasında gönderinize göre uygun iş emri formunu oluşturuyorsunuz, akabinde iş emrinizi oluşturulduktan sonra gönderinize en yakın olan motorlu kurye personelimizi yönlendiriyoruz ve kargonuzu teslimat makbuzu karşılığın da teslim alıyoruz. Sonrasında teslim alınan gönderinizi yapmış olduğunuz seçenek doğrultusunda hızlı kurye veya normal kurye gönderisi şeklinde gideceği lokasyona ulaştırıyoruz ve evrağınızı teslim alırken düzenlenen teslimat makbuzunun firmamız da kalan nüshasına isim imza alarak teslimatımızı gerçekleştiriyoruz. Teslimatınız gerçekleştirildikten sonra görevlendirilen motorize kurye personelimiz operasyon merkezimize teslimat bilgilerini aktarıyor, akabinde görevli personelimiz de tarafınıza irtibat telefonunuz dan yada elektronik mail yolu ile size teslimat bilgisini geçiyor böylece Sultangazi Motorlu Kurye hizmetimiz başarıyla son buluyor.

Sultangazi Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Sultangazi Kurye | Sultangazi Moto Kurye Hizmeti

Sultangazi Kurye | Sultangazi Motorlu Kurye Hizmeti

Sultangazi Kurye | Sultangazi Acil Kurye Hizmeti

Sultangazi Kurye | Sultangazi Hızlı Kurye Hizmeti

Sultangazi Kurye | Sultangazi Express Kurye Hizmeti

Sultangazi Kurye Hizmet Bölgeleri

Cumhuriyet Mahallesi,Esentepe Mahallesi,Eski Habipler Mahallesi,Gazi Mahallesi,Habipler Mahallesi,İsmetpaşa Mahallesi,Malkoçoğlu Mahallesi,Sultançiftliği Mahallesi,Uğur Mumcu Mahallesi,50.Yıl Mahallesi,75. Yıl Mahallesi,Cebeci Mahallesi,Yayla Mahallesi,Yunus Emre Mahallesi,Zübeyde Hanım Mahallesinde Sultangazi Kurye lerimiz hizmetinize hazır beklemektedir.

Moto Kurye Merkezi İletişim Bilgileri

Motokuryemerkezi istanbul anadoluyakası üsküdar ilçesinin altunizade mahallesindedir.

Adress : Kısıklı caddesi no 49 altunizade mahallesi / üsküdar

İletişim : Genel Merkez | 0216 470 69 91 

                  : Gsm                  | 0544 470 69 91

                                               | 0532 362 37 90 

               : web | www.motokuryemerkezi.com

 

 

Yorumlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın